Atrakcje na zlocie !!!


https://www.facebook.com/familyart.warszawaFamily Art. serdecznie zaprasza do udziału w Wyzwaniu
Zasady udziału w wyzwaniu:
1. Organizatorem wyzwania jest sklep Family Art.
2. Do udziału w wyzwaniu zapraszamy artystów i artystyczne rodziny tworzące projekty rękodzielnicze, w dowolnej technice.
3. Warunkiem udziału w konkursie jest przesłanie na adres: sklep@family-art.eu pracy pt „kocie zabawy” stworzonej z wykorzystaniem kociego dekoru przekazanego przez Family Art. podczas VII Ogólnopolskiego Zlotu Scrapbookingowego.
4. Przesłanie zdjęcia jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na opublikowanie go na stronie www.facebook.com/familyart.warszawa
5. Wyzwanie trwa od 7 do 21 czerwca do godziny 20.00
6. 23 czerwca konkursowe zdjęcia zostaną opublikowane na fanpage’u.
7. Spośród nadesłanych prac zostanie wybrane 3 najciekawsze prace, których autorzy otrzymają nagrody”
za I miejsce – kolt filcowy do samodzielnego uszycia oraz zestaw dekorów
za II i III miejsce – zestaw dekorów
8. Prace będą oceniane przez 3 osobowe jury, w którego skład wejdą pracownicy Family Art.
9. 26 czerwca o godzinie 10.00 zostaną opublikowane wyniki wyzwania.
Uwagi końcowe
1. W przypadkach nieobjętych niniejszym regulaminem rozstrzyga Organizator.
2. Wyzwanie nie jest sponsorowane, popierane i przeprowadzane przez Facebooka ani firmę
z nią związaną.
3. W przypadku wątpliwości lub dodatkowych pytań prosimy o kontakt pod adresem: sklep@family-art.eu wpisując w temacie: kocie zabawy.
Zapraszamy do zabawy!
Zapraszamy Was serdecznie na spotkanie ze Scrap Pasją!
Zabierzcie swoją pasję i koniecznie zajrzyjcie na nasze stoiska nr 37 i nr 38
 Na stoisku nr 37 znajdziecie wiele nowych produktów takich marek jak Marianne Design, Sizzix, Cottage Cutz, Leane Creatief, Spellbinders, Prima, Memory Box, Craft& You Design.

Mamy tez dla Was małą niespodziankę- na każdego, kto dokona u nas zakupu (na zlocie) na kwotę powyżej 20 zł czeka drobny upominek!
Ale to nie wszystko!!
Chcielibyśmy zaprosić Was na stoisko nr 38, gdzie Bea i Monika Jakubowska poprowadzą pokazy Make&Take! A co mamy w planie? Kwiaty! Dużo kwiatów!

Od godziny 12.00 do 14.00 Bea będzie prowadziła Make &Take a na nim pokaz robienia kwiatków za pomocą wykrojników Spellbindersa.
A od godziny 14.00 do 16.00 Monika Jakubowska poprowadzi drugi pokaz - tym razem dla miłośników kwiatów i wykrojników Marianne Design.

W tym czasie każdy będzie mógł  do nas zajrzeć, popytać i zrobić własnoręcznie coś twórczego. Wykonane prace będzie można zabrać do domu.
Podczas pokazów Make& Take
będzie możliwość skorzystania z maszynki do wycinania i wytłaczania BIG SHOT.

Czekamy za Wami na stoiskach nr 37 i nr 38.
Wasza pasja jest naszą pasją, dlatego do zobaczenia na zlocie!
Zespół Scrap Pasja

Odbiory osobiste last minute z rabatem na produkty 3rd Eye!  
Złóż zamówienie na minimum 60zł w sklepie 3rdEyeCraft.com, podczas składania zamówienia wpisz kod "Warszawa" a otrzymasz 10% procent rabatu na produkty 3rd Eye! Zamówienia można składać do 4.06.2014r. (do tego samego dnia działa kod rabatowy), zamówienia muszą być opłacone przelewem tego samego dnia.
***
 Pierwsze 20 osób, które zrobią zakupy na minimum 50zł na naszym stoisku podczas Zlotu - otrzymają upominki :) Zapraszamy!
***
Zapraszamy na POKAZ! z produktami dostępnymi w 3rdEyeCraft.com
Idealny pokaz dla początkujących! Masa informacji o stemplowaniu różnymi technikami, tuszach, maskach, tekturkach, conieco o naklejkach, pędzlach silikonowych, szpachelkach, masie modelującej, gel medium 
i innych mediach. Pokaz odbędzie się w godzinach 12-13:00 
***
Czy to już wszystkie atrakcje? Przekonajcie się sami - zajrzyjcie na nasze stoisko!!! :)
Do zobaczenia!!!

Zapraszamy na bezpłatny pokaz z mini warsztatem "make & take" - czyli zrób i zabierz. Prosimy o zapisy, gdyż ilość miejsc jest ograniczona. Każdy uczestnik wykona babeczkę z nutą kwiatową wyczarowaną z kwiatków Doliny Tęczy.
Pokaz poprowadzi Tęczowa Bea, wsparcia technicznego udzieli Tęczowa Kamila
Zapisy: sklep@craftmania.pl


Sklep Przyda Się 
serdecznie zaprasza do składania zamówień z odbiorem osobistym na VII Ogólnopolskim Zlocie Scrapbookignowym! 
Wszystkie takie zamówienia będą premiowane 10% rabatem!

Dodatkowo zapraszamy do udziału w organizowanym przez nas konkursie!

Kochani!
Niestety ze względów niezależnych od nas podczas Ogólnopolski Zlot Scrapbookingowy nie znajdziecie tym razem naszego wypełnionego po brzegi stoiska ale udostępniamy Wam możliwość składania zamówień z odbiorem osobistym podczas Zlotu! Dzięki temu zaoszczędzicie na ewentualnej przesyłce, w dodatku możecie zgarnąć MEGA RABAT! RABAT 12 % na hasło wawazlot dla zamówień o wartości minimum 50zł!!! Wpisz kod "wawazlot" w przeznaczonym do tego okienku podczas składania zamówienia.
Zamówienia można składać do 3. czerwca.
Zamówienia będzie można odebrać 7. czerwca podczas Ogólnopolskiego Zlotu Scrapbookingowego na stoisku nr 23, w godz. 11:00-14:00.
Rabat nalicza się do zamówień o wartości powyżej 50zł, możliwa forma płatności: przelew. Rabat nie nalicza się na bony upominkowe i nie łączy się z innymi promocjami.

Pamiętaj, by jako opcję dostawy wybrać "Odbiór osobisty Zlot Wawa 07 czerwiec"
Do zobaczenia!
Sklepik Na strychu http://sklepik.na-strychu.pl/
 
 
Konkurs zostanie ogłoszony podczas Zlotu.


Paperconcept zaprasza na pokaz bindownicy We R Memory Keepers., w godzinach 13.00-14.00

Dla pierwszych trzech osób, które zakupią bindownicę – komplet grzbietów do bindowania We R Memory Keepers oraz okładki!

A dla pierwszych dziesięciu osób, które zrobią zakupy na naszym stoisku oraz wszystkich biorących udział w naszym konkursie niespodzianka!


Rabaty i konkursy od Skarbnicy Pomysłów
rabat dla zamówień odebranych na zlocie - 10%
zamówienie należy złożyć do 5czerwca i opłacić (najlepiej przesłać potwierdzenie przelewu) -ewentualnie można też płacić na zlocie.

konkurs:
praca z motywem dziecięcym plus użycie tekturki/wykrojnika
nagroda - zestaw przydasi scrapbookowych


Altair Art daje taki konkurs:
wyzwanie - praca w formie dowolnej na temat "Świata cztery strony", dla najciekawszej będzie nagroda

http://www.mydecor.pl/
Wszyscy którzy dokonają zakupów w sklepie internetowym do 05.06.2014r z odbiorem osobistym podczas zlotu lub zrobią zakupy na stoisku Mydecor do godz. 15:00 wezmą udział w losowaniu atrakcyjnych nagród m.in. tablicy A3 do bigowania i robienia kopert, narzędzi do pracy z papierem i wartościowych voucherów na zakupy w sklepie. Serdecznie zapraszamy !


KONKURS NA SCRAP/LO według wytycznych!
Należy wykonać pracę typu skrap/layout /LO w standardowym formacie 12x12” czyli 30x30 cm
Wytyczne - Kolor: kolorowo tęczowo; Słowo: przyjaciel / friend; Technika: patchwork / quilt
Prace muszą być z tyłu podpisane imieniem i nazwiskiem oraz kontaktowym adresem e-mail lub telefonem.
Prace prosimy oddawać na stoisko sklepowe Świata Pasji do godz. 14:00.
Po ogłoszeniu wyników konkursu (godzina będzie podana w harmonogramie Zlotu) uczestnicy będą mogli odebrać swoje prace.
Przyznamy trzy nagrody:
I NAGRODA: zestawy stempli, papierów i dekoracji na kwotę 150 zł
II i III NAGRODA: kupony do zrealizowania w sklepie Świat Pasji na kwotę 50 zł

dodatkowo:
LOTERIA z nagrodami
Wszystkie osoby które dokonają zakupów na stoisku za powyżej 50zł wezmą udział w loterii - wylosujemy 5 zestawów nagród niespodzianek (godzina losowania będzie podana w harmonogramie Zlotu) .

http://scrapakivi.com/sklep-scrapbooking/

http://scrapakivi.com/sklep-scrapbooking/

http://www.agateria.pl/sklep/pl/http://www.magicznakartka.pl/
 jedynymi warunkami są:
- stworzenie kartki weselnej/ślubnej w wybranym przez siebie kształcie i formacie - całej w szarościach (dopuszczalny jest dosłownie jeden dodatkowy kolor, typu biel, ecru, pistacjowy, róż etc, ale nie może on przytłumić "blasku" szarości)
- kartka nie musi być stworzona z papierów Magicznej Kartki ale ich obecność będzie mile widziana w oczach szanownego jury :D
- przyniesienie pracy do nas na stoisko do godziny 14-tej
- oczekiwanie na ogłoszenie wyników konkursu :)

 

apraszamy do składania zamówień w sklepie Scrap.com.pl z odbiorem osobistym w Warszawie. Zamówienia można składać i opłacać do środy 4 czerwca. Zabieramy tylko opłacone zamówienia.

 Pokaz typu make&take pt. “Zamaskowana” podczas, którego przeróżnym próbom poddamy maski/szablony. Poznamy różne zastosowania, nie tylko z użyciem preparatów i każdy będzie mógł pracować razem z nami. Będzie to pełen emocji pokaz, bo w jego trakcie, co 10 minut rozdamy nagrodę. Uczestnicy w trakcie pokazu mają szansę na zdobycie aż 7 nagród! Nie trzeba wykonywać żadnych prac, wystarczy przyjść i dobrze się z nami bawić!


http://scrapkipl.blogspot.com/search/label/zlot%202014

http://scrapkipl.blogspot.com/search/label/zlot%202014

Sklep Scrapki.pl zaprasza na zakupy z odbiorem osobistym na zlocie. WSZYSTKIE zamówienia, niezależnie od ich wartości, premiujemy 10% rabatem. Kod rabatowy to „zlot”.
Zapraszamy także do udziału w konkursach i na nasze stoisko, na którym szykujemy mnóstwo atrakcji, w tym nasz Zlotowy Scraproom J
Więcej informacji znajdziecie na naszym blogu http://scrapkipl.blogspot.com w specjalnej zakładce „ZLOT”.
Do zobaczenia!


 Tradycyjnie już, jak na każdym zlocie mamy 15% rabatu na produkty Doliny Tęczy. Od dziś uruchomiliśmy również opcję zakupów z odbiorem na zlocie.Na te zakupy również obowiązuje ten sam rabat. Wystarczy wpisać kod kuponu: zlot2014 i zaznaczyć w opcjach wysyłki odbiór osobisty. Zamówienia muszą być złożone i opłacone do środy 4 czerwca, abyśmy zdążyli je spakować.

 Dodatkowo zapraszamy Was do wzięcia udziału w organizowanym przez nas konkursie na RAMKĘ. Ramka musi zawierać co najmniej jedno zdjęcie. Kształt, wielkość, użyte dodatki dowolne. Ramki należy dostarczyć na nasze stoisko do godz 13. Wyłonimy 3 zwycięskie prace, które otrzymają pakiety produktów Doliny Tęczy o wartości 80; 60 i 40 zł. Po ogłoszeniu wyników ramki będą do odbioru.

 
http://www.artworkshop.pl/http://rosyowl.com/index.php

http://rosyowl.com/index.php
 Zamówienie z odbiorem osobistym 15% rabatu na hasło "ZlotWawa14" forma przesyłki "Zlot Warszawa", należy opłacić zamówienie najpóźniej do 6 czerwca :)
Zamówienie z odbiorem osobistym 15% rabatu na hasło "ZlotWawa14" forma przesyłki "Zlot Warszawa", należy opłacić zamówienie najpóźniej do 6 czerwca :)
Przygotowaliśmy też dla Was zabawę - konkurs.

http://scrapandme.pl/
Spośród zgłoszonych prac wybierzemy trzy najpiękniejsze (według naszej ekipy :) a ich autorzy/autorki otrzymają od nas nagrody :)

http://studio75.pl/pl/

http://www.scrapek.pl/


ZAPRASZA NA ZAKUPYINFORMUJEMY, ŻE W SKLEPIE SCRAPUJ.PL
URUCHOMIONY ZOSTAŁ12% RABAT
NA ZAKUPY  Z ODBIOREM OSOBISTYM
 PODCZAS ZLOTU W WARSZAWIE

RABAT OBOWIĄZUJE W DNIACH
20 MAJ – 6 CZERWIEC 2014R.

PRZY SKŁADANIU ZAMÓWIENIA
W OKIENKU KUPON RABATOWY
 PROSZĘ WPISAĆ
 HASŁO:  WAWA

ZAPRASZAMY 
Zapraszamy na zakupy z odbiorem w Warszawie
Zamówienie z odbiorem osobistym na VII Ogólnopolskim Zlocie Scrapbookingu,
premiowane 10 % rabatem na cały asortyment sklepu  Wystarczy zrobić
zamówienie w naszym sklepie: www.florabella.pl wpisać kod: WAWA i wybrać
opcję z odbiorem osobistym w Warszawie.
 

TO NIE KONIEC
POST BĘDZIE EDYTOWANY
zaglądajcie :)

3 komentarze: