Konkursy


KONKURS NA 10 LECIE ZLOTU

 Z okazji dziesiątej (10!), jubileuszowej edycji naszego Zlotu, mamy dla Was specjalny konkurs z wyjątkowymi nagrodami!
10 lat za nami, zatem nagród będzie również 10! 
A konkretnie 10 super zestawów fantastycznych produktów od naszych wspaniałych Sponsorów - polskich sklepów i producentów.


Co należy zrobić aby wziąć udział w zlotowym konkursie?
Nasz konkurs to kilka aktywności do wyboru. Każdy może wziąć udział we wszystkich aktywnościach lub tylko w jednej. Podczas zlotu wyłonimy po 3 osoby - zwycięzców w danej aktywności, które nagrodzimy cudami. Zwycięzców ogłosimy podczas zlotu, o godz. 14.00.
1. Layout "Scrappasion" Nasza zlotowa tradycja. Wierzymy, że tym razem zasypiecie nas pracami! Aby wziąć udział w konkursie należy stworzyć scrap - layout 30 x 30 cm, oczywiście ze zdjęciem, w temacie "Scrappasion", czyli opowiadający, ilustrujący Waszą scrapbookingową pasję. Styl, kolorystyka - dowolne. Podpisaną na odwrocie pracę (imię i nazwisko, nr telefonu, email) należy przynieść na nasze organizacyjne stoisko do godz. 12.30. Zgłoszone prace zostaną zwrócone uczestnikom.
2. Scrap Poemat Prosta sprawa - należy stworzyć rymowany wiersz na temat naszego zlotu, scrapbookingu, pasji, miłości do papieru - o tym co Was i nas kręci! :) Ważne, aby w treści zawrzeć "Ogólnopolski Zlot Scrapbookingowy" choć raz. Długość: minimum 15 wersów (rozpiszcie się do woli!). Podpisany wiersz w dowolnej, ale kreatywnej formie (stwórz ciekawą bazę dla wiersza!) należy przynieść na nasze stoisko do godz. 12.30. Zapewniamy, że treść wierszy, ktore otrzymamy będziemy prezentować bezpośrednio na zlocie oraz w formie zdjęć z pozlotowej relacji. Zgłoszone prace zostaną zwrócone uczestnikom.
3. Scrap Quiz Możesz poleniuchować w domu. Ta aktywność odbędzie się wyłącznie na zlocie! Choć... warto się do niej przygotować. W quizie weźmie udział maksymalnie 20 osób, które jako pierwsze wyrażą chęć udziału w zabawie, na naszym stoisku, do godz. 12.00. O tej godzinie rozdamy arkusze z pytaniami quizu i poprosimy o rozwiązanie w ciągu kolejnych 15 minut. Nagrodzimy 3 osoby, które jako pierwsze oddadzą poprawnie wypełniony quiz. Bez obaw :) Po zabawie przeczytamy wszystkie pytania! Ale uprzedzamy... niektóre będą baaaardzo trudne ;)
Ostatnią, 10 nagrodę podarujemy najmłodszej osobie biorącej udział w którejkolwiek z naszych konkursowych aktywności – w ten sposób chcemy zachęcić młode pokolenie do wspólnej zabawy!
Spróbujcie swoich sił w naszym zlotowym konkursie - serdecznie zapraszamy!

-------------------------------------------------------------------------------

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz