Warsztaty 2014!

Tura I
[tura zaczyna się o godz.10:00 i trwa maksymalnie do 13:00]

Anna "Wiosanka" Wiśniewska 
Bałaganiarska ramka 
ze zdjęciem na blejtramie
* 
 Anna "Brises" Zaprzelska 
Romantyczny notes
*
  Anna "Encza" Hababicka 
Kartki przestrzenne
Tura II
[tura zaczyna się o godz. 14:00 i trwa maksymalnie do17:00]

Agnieszka Anna 
Sukienka
*
Kasia "Czekoczyna" Krzymińska

 Kolorowa ekspresja
*
Mariusz "ScrapMan" Gierszewski

Sweet Home


**********************************************
Anna "Wiosanka" Wiśniewska 
Bałaganiarska ramka ze zdjęciem na blejtramie

Zapisy: wisan@op.pl 
Zapraszam serdecznie na kolorowy i radosny, mediowy warsztat ramkowy!
To będzie niezapomniany czas spędzony w towarzystwie kolorowych papierów, masek, buttonów, tekturek i mediów - mgiełek, past strukturalnych, farbek i tuszy.
Każdy uczestnik spotkania wykona pełną pozytywnej energii, warstwową, bałaganiarską ramkę ze zdjęciem na blejtramie. Będziemy chlapać, psikać, rozmazywać i kolorować. Dobra zabawa, dużo śmiechu, świetny nastrój i kolorowe ręce gwarantowane :-)
Wszystkie materiały potrzebne do wykonania prac zapewnia prowadząca. Proszę o zabranie ze sobą nożyczek, nożyka, maty do cięcia i kilku kolorowych zdjęć w formacie 10x15 cm do wyboru.
Instruktor: Ania Wiśniewska czyli Wiosanka.
Jestem pasjonatką kolorów, mediów i oprawiania zdjęć w przeróżnych formach.
Jeśli macie ochotę stworzyć razem ze mną pochlapaną mediami, pełną barw i energii ramkę ze zdjęciem - gorąco zapraszam :-) 
**********************************************
 Anna "Brises" Zaprzelska Romantyczny notes

 Cena warsztatu 80 zł./osoba           Zapisy: brises@wp.pl
Serdecznie zapraszam na warsztaty. Będzie to nietypowe spotkanie warsztatowe, podczas którego od A do Z przygotujemy swój własny, bardzo romantyczny notes. Będziemy troszkę szarpać, i delikatnie tuszować. Pobrudzimy palce farbami i przejdziemy na "ty" z bindownicą.
Każdy uczestnik, otrzyma ode mnie zestaw potrzebnych materiałów oraz sporą dawkę optymizmu podczas spotkania;-) Będziemy pracować z najnowszymi papierami oraz dodatkami Lemoncraft  oraz stemplami Agateria, choć zapewniam, że nie tylko
Cena obejmuje: Wszelkie dodatki papierowe oraz pasmanteryjne, tekturki, buttony/badziki jak również niezbędne media.
Uczestnik przynosi ze sobą: podkładkę do cięcia, nożyczki, ołówek i linijkę oraz - uśmiech na buzi (obowiązkowo, będę sprawdzać przy wejściu :-))

**********************************************


  Anna "Encza" Hababicka 
Kartki przestrzenne**********************************************
Agnieszka Anna Sukienka
Serdecznie zapraszam na sukienkowe warsztaty podczas których wykorzystując technikę papier-mache oraz przeróżne media malarskie i dodatki scrapbookingowe, stworzymy najpiękniejsze sukienki! Zdradzę Wam tajniki kompozycji, dobierania kolorystyki oraz budowania formy i struktury dzięki odpowiednim dodatkom.

Zapewniam wszystkie materiały i media do pracy, a wykonane dzieło dumnie zabierzesz ze sobą!
Uczestników proszę o przyniesienie w miarę możliwości nagrzewnicy lub suszarki.
zapisy: a.a.niedzwiecka@gmail.com  cena 90 zł    Liczba miejsc ograniczona!
 
**********************************************
Kasia "Czekoczyna" Krzymińska Kolorowa ekspresja


Cena: 90zł            zapisy na: czekoczyna@gmail.com
Czy kiedykolwiek miałaś poczucie pustki? Czy miałaś wrażenie, że Twoja kreatywność jest ograniczona? Podczas warsztatu zobaczysz jak łatwo ją zbudzić oraz jak wyrażać swoje uczucia i emocje używając ulubionych kolorów farb, kredek i pasteli.
Stworzysz wyjątkową, niepowtarzalną i bardzo osobistą pracę w formacie LO, pracując w wybranej przez Ciebie palecie kolorów, pełnej nasyconych i żywych barw. Nauczę Cię budować kompozycję i dobierać kolory z pomocą koła barw. Nauczysz się tworzyć przyciągające wzrok prace używając różnych mediów. Będziemy przede wszystkim pracować z suchymi pastelami. Ostrzegam! Odtąd mogą stać się nieodłącznym elementem na Twoim biurku. :) Nauczysz się je mieszać z farbami akrylowymi, farbami Silks, gessem, mgiełkami i wieloma innymi.
Udowodnię Ci, że naprawdę możesz wyrazić własną osobowość w swoich pracach i że to może być bardzo relaksujące i odświeżające doświadczenie. Podzielę się z Tobą moimi doświadczeniami, które sprawią że każda Twoja następna praca będzie Ci sprawiała więcej radości i przyjemności. Nauczysz się również pracować szybciej, tak byś już nigdy nie musiała spędzać tygodni nad pojedynczą pracą. To będzie rodzaj ćwiczenia dla Twojego kreatywnego ducha.

Uczestnicy przynoszą ze sobą: nożyczki, klej, czarny cienkopis, fartuszek i nagrzewnicę/suszarkę jeżeli posiadają.

Dla pierwszych pięciu osób zestawy papierów w prezencie.
**********************************************
 Mariusz "ScrapMan" GierszewskiSweet Home

Zapisy: muszkat14@gmail.com                               Uwaga: Liczba miejsc ograniczona
Serdecznie zapraszam do świata kwiatów, koronek, pasteli i niezwykłych tekturek. Podczas warsztatów, każdy uczestnik wykona od podstaw bogato zdobiony domek dla ptaków w stylu shabby, idealny na drobny upominek. Pracować będziemy na kolekcjach papierów Primy Marketing. Ponadto poznacie nowe narzędzia DP Craft oraz ich praktyczne wykorzystanie. Jak zawsze służyć będę pomocnym słowem.
Uczestnicy zajęć zabierają ze sobą wszystkie wykonane prace wraz z niewykorzystanymi materiałami!
co należy ze sobą przynieść: mata samoregenerująca, nożyczki do precyzyjnego wycinania, nożyk oraz MNÓSTWO POZYTYWNEJ ENERGII!
Dla każdego uczestnika warsztatów, sponsorzy oraz prowadzący przygotowali drobne upominki a dodatkowo po warsztatach zostaną rozlosowane 3 specjalne nagrody (niespodzianki).
**********************************************

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz