WARSZTATY NA ZLOCIE - cz. 1

Witajcie! 
Na pewno z niecierpliwością czekacie na kolejne wieści z frontu organizacyjnego. 
Zlot tuż tuż, a my dziś mamy dla Was pierwszą partię propozycji warsztatowych, które odbędą się na IX Ogólnopolskim Zlocie Scrapbookingowym, 11 czerwca 2016 roku, w Warszawie.

Nasze propozycje warsztatowe w tym roku to mnóstwo różności, zarówno w stylu, technikach jak i osobowościach samych Instruktorek. W scrapbookingowym świecie trendy mixed mediowe są wciąż na fali, nie inaczej będzie na warsztatach - na wielu z nich poznacie mnóstwo różnorodnych technik mieszanych. Formy prac również będą zróżnicowane: kartki, albumy, scrapbookingowe layouty, dekoracje przestrzenne ale również maksymalne skupienie na technikach, rozmaitych,  ogromnie ciekawych... Wierzymy, że każdy znajdzie coś interesującego dla siebie.

Warsztaty będą odbywały się w 2 turach:
1 TURA - godz. 10.00 - 13.00
2 TURA - godz. 14.00 - 17.00
Zapisy na zajęcia odbywają się bezpośrednio u Instruktorek.

Zapraszamy do zapoznania się z pierwszymi propozycjami, a już wkrótce zaprezentujemy kolejne:

BALONOWO ODLOTOWO - OZDOBNE BALONY JAKO WYJĄTKOWA DEKORACJA


--------------------------- *** --------------------------

HOME SWEET HOME CZYLI FARBY KREDOWE NA BOGATO


--------------------------- *** --------------------------

KREATYWNE STEMPLOWANIE - JEDNOWARSTWOWE KARTKI MIXED MEDIOWE

Na tym warsztacie będziemy przede wszystkim pracować ze stemplami. Poznacie różne techniki kreatywnego stemplowania, które w połączeniu z szablonami czy mediami akwarelowymi (farby ecoline) pozwalają na uzyskanie bardzo ciekawych efektów. Poznane techniki można wykorzystać do robienia kartek, ale też w innych formach np. art journal’u czy  albumach. W czasie zajęć stworzysz kilka stemplowych kolaży - będzie można z nich zrobić kartki. Ale jeżeli wolisz inne formy twórczości - będziesz mógł pracować w formacie ATC czy art journal’a. Tym razem ważniejsze będzie poznanie techniki niż konkretna forma pracy. Mam nadzieję, że przede wszystkim będziemy się dobrze bawić :)Zaglądajcie do nas regularnie, w przyszłym tygodniu kolejne propozycje warsztatowe oraz dodatkowe ogłoszenia! 
Pozdrawiamy i życzymy wspaniałego weekendu! Brak komentarzy:

Prześlij komentarz