KONKURSY ZLOTOWE

Witajcie! 
Dziś mamy dla Was coś, na co długo i niecierpliwie czekacie...

KONKURSY!


Pierwsze konkursy jakie mamy Wam do zaprezentowania to 3 zabawy stworzone przez nas - organizatorów IX Ogólnopolskiego Zlotu Scrapbookingowego, oczywiście przy wsparciu fantastycznych Sponsorów! 

Pierwszy konkurs - Wrzuć na luz! 
W sieci pojawiły się zdjęcia przedstawiające panie które “mają luz “
- taki komentarz najczęściej pojawiał się pod ich zdjęciem i to właśnie one stały się inspiracją do stworzenia konkurs .
Aby wziąć w nim udział wystarczy przygotować "odjechane" nakrycie głowy, wykorzystując materiały do scrapbookingu a następnie nosić je podczas zlotu, przynajmniej do godziny 13.00 :)
O godzinie 13:15 zapraszamy wszystkie wyluzowane uczestniczki konkursu na stoisko organizacyjne,  przy którym odbędzie się gorący wybór zwycięzcy.
SPONSOREM KONKURSU JEST UHK GALLERY !!! 
NAGRODZIMY 3 NAJBARDZIEJ KREATYWNE PRACE!
Jesteśmy ciekawi jak wiele z Was odważy się na udział w zlocie w niecodziennym nakryciu głowy :)


Żródło wykorzystanego zdjęcia: Advanced Style


Kolejny konkurs to powrót do "korzeni"...
Kultowy konkurs, który w przeszłości bił rekordy popularności, na chwilkę zniknął z programu warszawskiego zlotu, ale wraca znów w tym roku! 
Historia konkursu sięga czasów świetności najlepszego i największego Forum Scrapbookingowego w kraju - Forum Scrappasion. Stąd nazwa konkursu i hasło przewodnie.
SPONSOREM KONKURSU JEST SCRAP PASJA!!! 
Trzeci konkurs to zabawa kolorami!
Nasz kolejny konkurs to zabawa PRAWIE bez ograniczeń! Stali bywalcy i sympatycy Ogólnopolskiego Zlotu Scrapbookingu zauważają, że co roku szata graficzna i kolorystyka naszych grafik zmienia się. W tym roku naczelna graficzka zlotu Dorota zaproponowała zabawny, kolorowy, intensywny styl komiksowy jako motyw przewodni. To właśnie kolory tegorocznej oprawy graficznej są inspiracją dla naszego konkursu.
W TYM KONKURSIE RÓWNIEŻ NAGRODY SPONSORUJE SCRAP PASJA!!! GOTOWI DO ZABAWY? TO DO DZIEŁA! CZAS START! 


Już w przyszłym tygodniu zaprezentujemy Wam kolejne konkursy, atrakcje i rabaty, jakie przygotowali dla Was wystawcy! 


2 komentarze: