Pokazy na zlocie

Witajcie.
Co prawda grafik z pokazami już wisi w odpowiedniej zakładce od jakiegoś czasu, ale chcieliśmy Wam jeszcze przybliżyć w osobnym poście nasze 6 pokazów. Odbywać się one będą przy osobnych stołach zgodnie z poniższym grafikiem:


Większość z zaplanowanych to typowe pokazy, czyli w trakcie jego trwania każdy uczestnik zlotu może podglądać osobę prowadzącą jak wykonuje projekt. Możecie też zadawać pytania, na które instruktorzy z chęcią odpowiedzą.
Niektóre z pokazów to tak zwane "make&take". Prowadzący zaprosi Was w nich do wspólnego skrapowania pod jego czujnym okiem. Wszystkie materiały zapewnia sklep a udział jest bezpłatny. Ze względu na ograniczoną ilość miejsc obowiązują wcześniejsze zapisy.

1. 11.00 - 11.40 "Małe i duże kwiaty z foamiranu" Craft Passion


Podczas tego pokazu Monika i Olga zaprezentują Wam jak wykonuje się kwiaty z foamiranu z wykorzystaniem wykrojników. Zobaczycie jak powstają zarówno małe formy, idealne na Wasze kartki i skrapy, jak i duże, wyglądające jak prawdziwe, kwiaty. Do pokazu może dosiąść się każdy i popatrzeć dziewczynom na ręce :)

2. 12.00 - 12.40 "Embossing, tworzenie teł przy użyciu masek" Agateria


Agaterię zna każda skraperka. Ich stemple są niezastąpione przy wykonywaniu kartek i innych skrapowych projektów. Ale Agateria to również producent fantastycznych masek a do ich oferty dołączyły niedawni oudry do embossingu. Na tym pokazie będziecie mieli okazję zapoznać się z tymi produktami.

3. 13.00 - 13.40 "Tag z hdf w klimacie vintage" Stonogi
BRAK MIEJSC!!!


Mariusz Gierszewski wraz ze sklepem Stonogi zaprasza Was na make&take podczas którego wykonacie wspólnie taga w klimacie vintage. Żeby wziąć udział w tym "make&take" musicie się wcześniej zapisać. Ale śpieszcie się bo ilość miejsc jest ograniczona. Wszystkie szczegóły znnajdziecie na plakacie.
Na make&take z Mariuszem wszystkie miejsca już zarezerwowane.

4. 14.00 - 14.40 "Project Life w kolorach lata" Scrapki.pl

Kasię z bloga "Worqshop" znają wszyscy miłośnicy PL i bullet journali. Kasia wraz ze sklepem Scrapki.pl zaprasza Was na pokaz w tematyce Project Life. Opowie Wam co to jest Project Life, pokaże swoje albumy oraz wykona przy Was stronę w albumie. Będziecie mogli zapytać Kasię o tą tematykę a gwarantuję Wam, że jej wiedza jest ogromna.

5. 15.00 - 15.40 "Kartka wielokrotnie stemplowana" Studio FortyStudio Forty wraz z Karolą Witczak zapraszają Was na pokaz, podczas którego Karola wykona kartkę wielokrotnie stemplowaną. Pokaże Wam jak używać stempli na wiele różnych sposobów, wykorzystując tusze, pudry do embossingu i różne media. Nie możecie tego przegapić :)

6. 16.00 - 16.40 "Urodzinowy czekoladownik" Rapakiwi


Z Rapakiwi możecie nauczyć się jak wykonać czekoladownik czyli ozdobne opakowanie na czekoladę. Wiedzę tą będziecie mogli wykonać już wkrótce przygotowując drobne podarunki dla nauczycieli :) Jest to make&take a liczba miejsc jest ograniczona. Zapisy pod adresem email: iwona@scrapakiwi.com

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz