Warsztaty "Mixed media layout" Monika Huculak

Naszą ostatnią warsztatową propozycją jest kombinacja mixed media i najbardziej klasyczenj formy skrapowej - layoutu. W ten magiczny świat wprowadzi Was Kolorowy Ptak.
Tytuł warsztatów: "Mixed media layout”
Prowadzący: Monika Huculak (http://kolorowyptak.blogspot.com/)
Godzina: 14.00-17.00
Cena: 129 zł
Zapisy: kolorowyptak@wp.pl
Ilość miejsc: 20+
Opis warsztatów:
Podczas warsztatów, stworzycie mixed mediowy i nietuzinkowy layout (format 30x30). Indywidualne podejście pozwoli Wam nadać pracy niepowtarzalnego i bardzo osobistego wyrazu.
Każda uczestniczka wykona pracę, która będzie połączeniem kolażu z technikami mixed-media. Pokażę jak zbudować kompozycję, jak przygotować tło i nadać charakter swojej pracy. Opowiem o swoich sposobach na layout, podstawowych narzędziach, bazach, trickach i sztuczkach, dzięki którym tworzenie za pomocą mediów stanie się przyjemnością. Będziemy posługiwać się rozmaitymi mediami takimi jak gesso, najnowsze woski od Finnabair, pasty strukturalne, farby akwarelowe i wiele innych. Warsztaty są przeznaczone zarówno dla osób dopiero co zaczynających zabawę z mediami, jaki i tych które mają już z nimi doświadczenie.
Uczestniczki otrzymają wszelkie niezbędne materiały, narzędzia oraz nieograniczony dostęp do mediów. 
Proszę tylko o zabranie ze sobą czarno-białego zdjęcia, które chcielibyście wykorzystać w pracy, nożyczek, kleju i nagrzewnic lub suszarek.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz